Novinky

Krátce: ubytování po koncertech

27.08.2014

Dnes je poslední den, kdy jste se mohli přihlásit k nocležníkům v Třinci a Pardubicích. Do půlnoci ještě je pár hodin času. Máte poslední šanci! Viz info o ubytování.

Připomínám, že sraz v Třinci je v 12:45 na hlavním vlakovém nádraží.

Program koncertů

27.08.2014

Už delší čas víme, že na obou koncertech u nás budou Free Fall jako předkapela. Dnes Pragokoncert potvrdil, že druhým hostem budou italští Hollow Haze. Tentokrát s novým zpěvákem. » Celý článek

Členové Tarjiny skupiny na podzimním turné

20.08.2014

Na Tarjiných oficiálních stránkách byli potvrzeni členové Tarjiny doprovodné kapely na podzimním turné, kterého se zúčastní Alex, Christian, Kevin, Julian a Mike.

Setlist – Summerbreeze

18.08.2014
 1. Little Lies
 2. 500 Letters
 3. Anteroom of Death
 4. Ciarán’s Well
 5. Never Enough
 6. Deliverance
 7. Neverlight
 8. Die Alive
 9. Victim of Ritual
 10. Over the Hills and Far Away
 11. Until My Last Breath

Ubytování po koncertech

17.08.2014

Jak bývá zvykem, tak po koncertech zařizujeme hromadné ubytování. Letošní koncerty nebudou výjimkou. Jen je to trošku jinak, než jste zvyklí. Tačudek je momentálně na táboře, kde je slabý signál, takže v Třinci ubytování zařizuji já (Zdebra) a v Pardubicích Petr Matula.

Třinec

V Třinci jsem prozatím zamluvila v hotelu jeden třípokojový byt, kde je deset postelí. Kdyby to nestačilo, snad budou mít ještě místo, abych mohla změnit rezervaci na dva. Podle ceníku by cena byla od 161 Kč. Záleží na počtu osob na pokoji. Hotel je kolem 700 metrů od haly. Zájemci pište maily na tarjaturunenfs@gmail.com. Do předmětu pište „Ubytování Třinec“. Stačí mi jméno, příjmení, číslo na mobil (kdyby někdo nedorazil v dohodnutý čas srazu před ubytováním atd.). Osobní údaje zatím nepotřebuju. Sraz zatím není určen, ale vidím to zhruba na  kolem 12:45 na vlakovém nádraží. To se ještě upřesní, až to bude víc aktuální.

Maily posílejte do 27. srpna.

Pardubice

V Pardubicích je to složitější, jelikož hodně ubytoven je už plných (kvůli nějakému koncertu… můžem hádat, který koncert se tam bude konat). Petr mi poslal návrhy, z toho jeden je ubytovna za 250 Kč, kde se ale neví, kolik bude volných míst, kolem 3 km od haly. Další je penzion, 2 km od haly. Jednolůžkový pokoj je za 799 Kč, dvoulůžkový za 999, třílůžkový za 1 359 Kč. Ceny jsou včetně snídaně. Volných je posledních 10 pokojů. Zabookované jsou 4 třílůžkové pokoje. Ceny se nemusíte bát, je to celková cena za pokoj, ne na osobu. Sraz bude kolem poledne na vlakovém nádraží, bude ještě upřesněno.

Pro více informací a k zamluvení místa k noclehu si napište na mail matlala.se@gmail.com. Do předmětu „Ubytování Pardubice“.

A tady nastává další změna. Ani já, a ani Tačudek v Pardubicích nespíme. Já mám v plánu noční výlet po Pardubicích (kdo nechce taky spát, může se přidat, ať nám čekání na první vlaky a autobusy uteče), a Gabča spí u Korely.

Tarja má narozeniny!

17.08.2014

Přejeme Tarje vše nejlepší, hodně zdraví v celé rodině, silný hlas, hodně koncertů a klidu na odpočinek. A hodně barev v zimní bouři.

Předkapely v Třinci a Pardubicích

14.08.2014

Připravte své nohy a uši na to, že v Třinci i v Pardubicích budou dvě předkapely!

Jedna z nich jsou čeští Free Fall, které jste mohli vidět např. na festivalu Masters of Rock s jejich novou zpěvačkou, nebo na koncertu Within Temptation letos v březnu ještě s jejich bývalou zpěvačkou.

Druhá předkapela by měla být zahraniční a bude brzy oznámená.